3 svarbiausios taisyklės, kurių būtina laikytis deginant žvakes

0
Share

Kaip ir bet kuri kita sritis, žvakės turi savo deginimo / naudojimo taisykles. Kartais ir labai gera, brangi žvakė gali degti nekokybiškai ar prastai, jei nemokėsime su ja elgtis (ir pinigai bus išmesti į balą). Todėl labai svarbu žinoti, kaip reikia taisyklingai deginti sojų vaško žvakes. Tam užtenka laikytis trijų paprastų taisyklių, kurias tuoj aprašysiu.

1 Taisyklė
Visada, VISADA, pakirpkite dagtį prieš kiekvieną deginimą. Rekomenduojama, kad dagtis būtų pakirptas iki 5 mm ilgio. Dagtį galima pakirpti su paprastomis žirklėmis arba naudoti specialias žvakių dagčių žirkles. Specialios žvakių dagčių žirklės yra atitinkamo storio (tam, kad dagtis būtų pakirptas tiksliai iki 5 mm ilgio) ir apsaugo, kad nukirptas galiukas neįkristų į žvakę, jos turi specialią plokštumą, kurioje lieka dagčio galas ir žvakė nėra užteršiama. Net jei žvakė degė trumpai, vis tiek rekomenduojama bent truputį pakirpti dagtį prieš degant kitą kartą. Kodėl tai taip svarbu?

2 Taisyklė
Žvakę deginkite tol, kol visas paviršius išsilydys (vaškas taps skystas viso paviršiaus plote). Taip žvakė degs tolygiau ir sumažės tikimybė susidaryti „tuneliui“. Jei vaškas neišsilydo iki kraštų, dagtis leidžiasi vis žemiau ir žemiau, kol galiausiai susidaro „tunelis“ žvakės viduryje ir dagčio tampa neįmanoma uždegti. Taip pat lieka daug kvapnaus vaško ant indo sienelių, kurio nebegalėsite panaudoti. Kartais, norint išdeginti žvakę iki sienelių, tikrai gali prireikti nemažai kantrybės, tačiau žvakės grožis ir atskleidžiamas aromatas tikrai vertas kokybiško deginimo.

  • Apsaugosite žvakę nuo per didelės liepsnos.
  • Galite išvengti susidarančių suodžių (pajuodavimo ant indo sienelių).
  • Pakirptas dagtis dega stabiliau.
  • Pakirptas dagtis dega švariau.

3 Taisyklė
Degančią žvakę saugokite nuo skersvėjų, atidarytų langų, oro kondicionierių ir vėjo. Jei žvakė padėta ten, kur yra didesnis oro judėjimas, liepsna degs nestabiliai ir padidės tikimybė susidaryti suodžiams.

Related Posts
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *