Kalėdinės dovanos iš 360 WISHES

0
Share

Artėja didžiosios metų šventės, per kurias norime su mums brangiais žmonėmis dalintis šiluma ir jaukumu. Šiltas emocijas puikiai perteikia ypatingi aromatai, kuriais mėgaudamiesi vėl ir vėl galime sugrįžti į smagias akimirkas, kartu praleistas per žiemos šventes.
Kad dovanojimas netaptų galvos skausmu ir bereikalingų daiktų pirkimu, skubame Jums į pagalbą – štai kokių puikių idėjų dovanai rasite mūsų parduotuvėje. Nustebinkite brangiu žmones, atitrūkite nuo vartotojiškos kultūros pasirinkdami natūralius ir tvarius gaminius. Rinkitės dovanas, kurios gyvenime suteiks truputį daugiau laimės. O mes, „360wishes“, patarsime, kaip pasirinkti tinkamiausią aromatą.

Dovana kolegai, verslo partneriui, pažįstamui

Visi susiduriame su situacijomis, kai reikia išrinkti dovaną menkai pažįstamam žmogui. Tai gali būti verslo partneris, darbo kolega ar tiesiog naujas pažįstamas. Galiausiai, per didžiausias metų šventes visada reikia turėti ir keletą variantų netikėtai užsukusiems svečiams! Čia namų kvapai ir žvakės yra tikras išsigelbėjimas, nes maloniam jų aromatui niekas negali likti abejingu. Tačiau kaip išrinkti aromatą?
Artimųjų ar draugų skonį dažnai neblogai pažįstame: vieniems patinka saldūs, kitiems – gėliški kvapai, o dar kiti mėgsta išskirtinumą. Ieškant universalios dovanos geriau vengti itin išraiškingų natų, tad puikiai tiks natūralūs, jaukumą spinduliuojantys aromatai, praturtinti žaviais akcentais. Geriausiai tiks švelnūs aromatai, o tokios natos kaip prieskoniai jiems suteiks išskirtinumo ir lengvą prabangos dvelksmą.

MEDIENA IR AKSOMINĖ SAMANA 

Dovana moteriai

Mamą, močiutę, seserį ar draugę – kiekvieną moterį džiugina malonios smulkmenos, skirtos namams. Jei žinote, koks aromatas patinka, galite drąsiai rinktis iš viso asortimento. O jei nors kiek dvejojame, kviečiame pasitikėti mūsų pasirinkimu – tai lengvas švelnus ir salsvas prisirpusių vaisių ir uogų saldumo aromatas, kurį išryškina subtilios prieskonių natos ir paįvairina gėlių aromatai. Pasirinkite namų kvapą stilingame inde arba klasikinio dizaino sojų vaško žvakę. Moterims skirti kvapai yra gana švelnūs, tačiau išraiškingi, juose vyrauja gamtos akcentai, žaismingai persipinantys su gėlių kvapais.

SLYVA, ROŽĖ IR PAČIULIS 

Dovana vyrui

Broliui, seneliui, tėčiui, vyrui, dėdei ar bet kuriam kitam vyrui drąsiai dovanokite aromatą. Užsienyje vis labiau populiarėja idėja vyrams dovanoti emocines dovanas, tarp kurių atsiduria ir namų kvapai bei aromatinės žvakės.
Specialiai vyrams net yra kuriami interjero aromatai, kurie yra aplinkos identiteto dalis ir galimybė mėgautis jaukumu. Mūsų kolekcijoje vyrams skirtas kubietiško tabako ir ąžuolo dvelksmas. Tai sodrus tokių kvapų kaip muskusas, konjakas ir prieskoniai mišinys, kurį įvertins kiekvienas gerą skonį turintis vyras. Aromatas prieinamas tiek namų kvapo, tiek žvakės iš sojų vaško pavidalu.

KUBIETIŠKAS TABAKAS IR ĄŽUOLAS

Atraskite dovanojimo džiaugsmą kartu su „360wishes“!

Related Posts
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *