Kodėl žvakės iš sojų vaško?

0
Share

Kodėl sojų vaškas?

Žvakės ir vaškas jau seniai yra neatsiejamos sąvokos – visi žinome, kad bičių vaško žvakės yra natūralios ir pasižymi puikiomis savybėmis. Vis dėlto šiandien vis dažniau tenka pamatyti ir sojų vaško gaminius. Ir jei su bitėmis viskas atrodo aišku, apie sojų vašką kyla daugybė klausimų. Tačiau iš tikrųjų viskas yra daug paprasčiau, nei galvojate!


Iš kur atsiranda sojų vaškas?

Sojų vaškas išgaunamas iš sojų pupelių. Pirmiausiai iš pupelių spaudžiamas aliejus, tada jis gryninamas ir hidrinamas, taip skystas aliejus keičia savo būseną į vaškinę. Įdomu tai, kad 10 kg sojų vaško išgauti yra reikalinga net 60 kg sojų pupelių! Tačiau tai ne problema – gamybos metu likę subproduktai yra panaudojami galvijų pašarui.
Sojų vaškas yra augalinis produktas, jame nėra jokių gyvulinės kilmės medžiagų. Be to, sojų pupelės – greitai atsinaujinantis šaltinis iš gamtos, todėl sojų vaško naudojimas žvakių gamyboje yra tvarus ir gamtai draugiškas sprendimas.

Kur slypi sojų vaško populiarumo paslaptis?

Vos atsiradęs sojų vaškas tapo itin populiarus. Sužinokite kodėl!

 1. Neutralus ir draugiškas gamtai
  Priklausomai nuo grynumo, sojų vaško lydymosi temperatūra siekia 49-82 °C. Tai biologiškai skaidi medžiaga, kuri visiškai suyra gamtoje, ir pasižymi puikiomis savybėmis, kurias vertina tiek žvakių gamintojai, tiek jų vartotojai. Sojų vašką galima praturtinti įvairiais priedais, pavyzdžiui, suteikiančiais spalvą ar aromatą.
 2. Neišskiria CO2
  Žvakes namuose dažniau ar rečiau naudojame visi, todėl tikrai verta atrasti sojų vaško privalumus. Visų pirma, tai visiškai natūralus augalinis produktas, kurio sudėtyje nėra toksinų ar genetiškai modifikuotų medžiagų. Sojų vaško žvakės yra ekologiškos ir nesukuria CO2 atmosferoje.
 3. Tolygus ir ilgas degimas
  Sojų vaško žvakės dega vidutiniškai dvigubai ilgiau, palyginti su įprastomis parafino žvakėmis. Jų degimas yra tolygus, todėl žvakidėje neliks vaško pertekliaus, o kiek didesnė nei įprasta ugnis atrodys dekoratyviai, jei tokią žvakę naudosite, pavyzdžiui, stalui papuošti.
 4. Neskleidžia dūmų
  Daugelis žmonių mėgsta žvakes, tačiau jas užgesinus pasklindantys dūmai erzina visus. Su sojų žvake taip nenutiks, nes jai degant neišsiskiria suodžiai, kurie gali paveikti sienų, šviesios tekstilės spalvą.
 5. Neišskiria pašalinių degimo produktų
  Jei kalbėtume apie sveikesnį pasirinkimą – tai sojų žvakės. Jų degimo metu nėra išskiriama kancerogenų, tad tai geresnis pasirinkimas palyginti su tradicinėmis žvakėmis, pagamintomis iš kitų medžiagų. Tai draugiškesnis pasirinkimas tiek sau, tiek aplinkai.

360 Wishes gaminamos žvakės

Mes sojų vaško žvakes gaminame rankomis, nedideliais kiekiais. Daug dėmesio skiriame detalėms ir gamybos procesui. Kiekviena žvakė – tai rankų darbo šiluma. Naudojame 100 % ekologišką sojų vašką, be dirbtinių dažiklių, ftalatų ir parabenų.

Plačiau su mūsų produkcija galite susipažinti – sojų vaško žvakės.

Related Posts
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *