TOP 5 priežastys aromatizuoti namus kvapniais vaško kubeliais

0
Share

Namų aromatas su lazdelėmis, kvapni žvakė ar tiesiog purškiklis? O gal verta išmėginti ką nors nauja? Kviečiame sužinoti daugiau apie kvapnius vaško kubelius – tai efektyvus būdas iškvėpinti namus, kuris jums tikrai patiks!

Kas yra kvapnūs vaško kubeliai?

Natūralus vaškas savyje tarsi „užrakina“ aromatus, kuriuos išlaisvina šiluma. Natūralūs vaško kubeliai yra gaminami rankomis, kruopščiai parenkant ir derinant įvairių aromatų natas. Tai nedideli vaško gabalėliai, kurie savo išvaizda kiek primena mažas žvakes, tačiau neturi dagčio – aromatinis vaškas ne deginamas, o kaitinamas specialiame garintuve.

Kvapnūs vaško kubeliai savo aromatą paskleidžia lydantis vaškui, tad reguliuojant karštį paprasta keisti aromato intensyvumą. Mažas, bet galingas: vienas vaško kubelis kvepia net iki pusšimčio valandų! Taigi, šis būdas kvėpinti namus – išties efektyvus. Ir ne tik dėl patogumo!

Kodėl verta rinktis vaško kubelius?

Jei niekada nesusimąstėte, kodėl daugelis taip dievina vaško kubelius, pateikiame TOP 5  priežastis, kurios privers juos pamėgti. Štai kodėl verta išmėginti šį būdą aromatizuoti namus, o pabandę, užtikriname, kvapniuosius vaško kubelius tiesiog įsimylėsite!

1. Vaško kubelių nereikia deginti

Vaško kubeliams lydytis nereikia atviros liepsnos, tad juos galima kaitinti specialiuose garintuvuose. Itin dekoratyviai atrodo keramikinis vaško šildytuvas-garintuvas su arbatine žvakute. Čia ji saugiai degs, o aromatas pasklis vos per keletą minučių.

2. Patogu ir paprasta

Žvakės atkreipia dėmesį, o namų kvapo su lazdelėmis intensyvumą sunkiau reguliuoti. Kvapnieji vaško kubeliai suteikia visus privalumus ir puikiai tiks net ten, kur žvakės deginti tikrai negalėtumėte, pavyzdžiui, darbo kabinete, patalpose, kuriose nuolat būna mažų vaikų. Keramikiniame šildytuve uždegta arbatinė žvakelė sukurs jaukią nuotaiką ir netrikdys aplinkos.

3. Kontroliuojamas aromatas

Tai – vienas esminių privalumų, kuriuo kvapnieji vaško kubeliai lenkia visus kitus namų aromatizavimo būdus. Kiek norite, tiek ir kaitinkite, nuo to priklausys, kokio intensyvumo aromatą savo namams sukursite. Taip pat galite naudoti mažesnį kiekį vaško, taip nereikės kontroliuoti kaitinimo net ir subtiliam aromatui – paprasta!

4. Vaško tirpinimas – labai smagus

Rinkitės iš daugybės aromatų ir atraskite savo mėgstamiausią. Nerandate? Susikurkite! Galite maišyti kvapus tarpusavyje – taip išgausite unikalų aromatą. Taip pat galite vaikus supažindinti su agregatinės būsenos pokyčiais – mažiesiems bus įdomu, kaip kitas kubelis virsta skysčiu ir kaip iš jo sklinda toks gardus aromatas.

5. Puikus kainos ir kokybės santykis

Namų aromatų naudojimas dažnai laikomas prabangos dalyku, tačiau kvapnieji vaško kubeliai yra prieinami tikrai visiems. Rinkitės kokybiškus produktus ir prioritetą teikite natūraliam vaškui – tokie kubeliai itin ilgai išlaiko intensyvų aromatą ir gali būti naudojami pakartotinai. O tai reiškia visada maloniu aromatu dvelkiančius namus!

Kaip naudojami kvapnūs vaško kubeliai?

Viskas labai paprasta ir lengva. Tereikia atlaužti vieną vaško kubelį ir jį dėti ant švaraus šildomo indo paviršiaus. Nepilkite vandens ar kitų priedų – vaško kubelyje jau yra viskas, ko reikia aromatui sukurti. Kaitinamas vaškas po truputį tirpsta ir išlaisvina savo aromatus. Vėsdamas vaškas kietėja ir aromato likučiai vėl yra patikimai užrakinami kubelio viduje, o tokį kubelį galima naudoti pakartotinai, kol visas jam suteiktas aromatas bus atiduotas aplinkai.

Be to, pasirinkite dailų šildytuvą vaško kubeliams – tai ne tik puikus būdas aromatizuoti patalpas, bet ir daili interjero detalė!

Mūsų el. parduotuvėje 360 WISHES gali rasti tiek vaško kubelius, tiek patį vaško garintuvą:

Related Posts
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *